החתולים של נוראל

press to zoom
בתי כנרת עם גורת אומנה
בתי כנרת עם גורת אומנה

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/3

אני נוראל, צלמת במקצועי, ואומנה לגורים נטושים בזמני הפנוי. 

אני מגדלת חתולים כל חיי, לי ולבן זוגי יש ארבעה חתולים משלנו, שגדלים בשמחה עם שתי בנותינו והכלב.

מאז 2016 כולנו גרים ברמת הגולן ועם הזמן הפכתי לכתובת עבור גורי היישוב הנטושים, ובהמשך עבור כלל גורי הרמה (ולעתים גם הגליל, אני לא מפלה).

בשנתיים האחרונות טיפלתי ב-17 חתולי אומנה, טיפול שכולל אוכל (פורמולה מבקבוק אם הם יונקים, אוכל רגיל לאחר מכן ומזון רפואי במידת הצורך), בדיקות וטיפול רפואי, חיסונים, עיקורים וסירוסים. 

הגורים שנמצאים אצלי מקבלים טיפול מסור ואהבה, עד שהם גדולים ובריאים מספיק לאימוץ, ואז אני מוצאת להם בתים מאמצים בכל רחבי הארץ.

למה חתולים?

אני אוהבת חתולים מאז שאני זוכרת את עצמי. יש לי תמונות כתינוקת בת שנה מנסה ללטף חתול רחוב. גורלם של חתולים שנולדים וגדלים ברחוב הוא אכזרי וקשוח, ורוב הגורים לא שורדים את השנה הראשונה. אני מטפלת באלו שהכי זקוקים לכך ומעבירה אותם לבתים חמים כדי שלא יאלצו לחזור לרחוב ולשרוד בתנאים הקשים. את החתולים הבוגרים ביישוב אני משתדלת לעקר ולסרס באמצעות השירות הוטרינרי האיזורי כדי לצמצם את אוכלוסיית החתולים ואת הסבל שלהם. (הידעתם? תמיד אפשר לבקש מהשירות הוטרינרי האיזור להגיע לעקר ולסרס, והשירות ניתן בחינם!)

 

למה לוח שנה?

אני מטפלת במסירות ובאהבה בחתולים שמגיעים אליי, אבל טיפול בגורי אומנה עולה לא מעט כסף.

​בהיותי צלמת במקצוע, כל גורי החתולים שעוברים אצלי זוכים לצילום תדיר. לפני כמה חודשים חברה טובה העלתה את הרעיון ליצור לוח שנה עם תמונות של גורי האומנה שטיפלתי בהם לאורך השנים, ולמכור אותו לשם העלאת מודעות והחזרת חלק מהכסף שעולה הטיפול בגורי האומנה. 

כל הרווחים מלוח השנה שקנית יוקדשו לטיפול בגורי האומנה שמגיעים אליי. כמובן, תמיד אשמח לתרומות שיסייעו לי להמשיך לטפל באותם גורים.

רוצים לאמץ חתול? דברו איתי! כן, גם אם אתם לא גרים בצפון! המרחק מעולם לא היווה בעיה.

רוצים לתרום? כל תרומה מתקבלת בברכה. ניתן להעביר תרומות בביט למס' הטלפון שלי (לכתוב עבור החתולים).

נוראל זאבי

054-4455122

nurelzeevi@gmail.com